Prodej parcel a řadových domů

Hostivice, Praha - západ

  Proč bydlet v Hostivici?
   
  1. Hostivice má výhodnou polohu
   
 
 
Leží na západním okraji Prahy ve směru na Karlovy Vary, pouhých 15 km od samotného centra hlavního města.
 
Sousedí s Prahou 6, která co se týče rezidenční výstavby, je nejžádanější a nejdražší lokalitou v Praze.
 
V okrese Praha - západ je soustředěná největší poptávka po parcelách a rodinných domech v  České republice.
 

Velké nákupy umožňují čtyři nedaleká nákupní centra, dvě na Praze 5 - Zličíně, Šestka na Praze 6 - Ruzyni a Kaufland na Praze 6 - Vypichu. Poblíž Karlovarské výpadovky se nacházejí hobbymarkety OBI (Ruzyně) a Hornbach (Řepy).
     
  2. Hostivice má výbornou dopravní dostupnost
     
 
Cesta autem do centra Prahy trvá přibližně jen 20 minut.
 
Spojení s Prahou je zajištěno autobusy MHD (metro B Zličín, metro A Hradčanská), autobusy PID (Zličín, Motol, Řepy), linkovými autobusy do centra Prahy a vlaky (Masarykovo nádraží, Hlavní nádraží).
 
Rychlé spojení se všemi částmi Prahy a jejich výpadovkami umožňuje Pražský vnější okruh (rychlostní silnice R1).
 
Pražský vnější okruh zároveň umožňuje snadnou a rychlou dosažitelnost mezinárodního letiště Ruzyně. Město však leží mimo letový koridor a není rušeno leteckým provozem.
 

V roce 2008 byl zprovozněn obchvat Hostivice, jenž je součástí rychlostní komunikace Praha - Karlovy Vary. Tím došlo zároveň k odklonění tranzitní dopravy mimo město, což podstatným způsobem zvýšilo kvalitu bydlení a úroveň životního prostředí v obci.
     
  3. Hostivice má vše potřebné k pohodlnému životu
     
 
Zdravotnická zařízení, lékárna, pošta, banky, školka, škola, supermarkety Lidl a Penny, několik obchodů, restaurací, cukráren a množství nejrůznějších služeb a řemesel.
     
  4. Hostivice nabízí mnoho možností jak trávit volný čas
     
 
Pro vycházky a aktivní odpočinek je jako stvořené chráněné území s lesem a rybníky, které sousedí přímo s naší lokalitou.
 
Sportovní vyžití nabízejí sportoviště, fotbalové hřiště, tenisové kurty, jezdecký klub a přírodní koupaliště na rybníku Břve.
 
Přímo u koupaliště Břve, 10 minut chůze od naší lokality, je sportovní areál, jehož součástí jsou kryté tenisové kurty, nohejbalový kurt, kurty na squash, bowlingové dráhy a relaxační centrum.
     
  5. Hostivice má zdravější ovzduší
     
  Vlivem západního proudění větru není znečištěno pražskými exhalacemi.
     
 
Díky všem těmto výhodám je město Hostivice vyhledávanou a žádanou rezidenční lokalitou. V minulých letech se tu postavilo několik obytných areálů, jeden z nich vystavěla i naše firma Habitera. Neboť značná poptávka po bydlení a stavebních parcelách v Hostivici i nadále trvá, rozhodli jsme se zde zrealizovat další developerský projekt, a to v lokalitě Ke Stromečkům, kde připravujeme výstavbu řadových domů, dvou nízkopodlažních bytových domů a prodej parcel pro individuální výstavbu. Tato nová lokalita navazuje na stávající zástavbu rodinných domů a je ohraničena ulicemi Ke Stromečkům, Růžová, lesem na západním okraji pozemku a pásem zeleně na severní straně. Jedná se o poslední větší nezastavěnou plochu v Hostivici a tedy jednu z posledních příležitostí k pořízení nového bydlení právě zde.
     
     
   
Proč bydlet v lokalitě Ke Stromečkům?
     
  1.
Parcely budou napojeny na veškeré inženýrské sítě - v nově vzniklých komunikacích povedou veškeré inženýrské sítě (kanalizace splašková, dešťová, vodovod, plyn, elektrická energie a telefon). Sítě budou přivedeny až na hranici jednotlivých parcel. V hlavních ulicích budou pásy zeleně se stromořadím. Součástí projektu je i dětské hřiště.
     
  2.
Lokalita se nachází v nejklidnější a nejhezčí části Hostivice v sousedství lesa, přesto poblíž centra města. Dle názoru několika odborníků z oblasti realit a mnoha našich zájemců je lokalita Ke Stromečkům po všech stránkách nejlepší a nejhezčí lokalitou v západní oblasti Prahy, určenou pro výstavbu rodinných domů.
     
  3.
Bydlení s docházkovou vzdáleností - pěšky nebo na kole do přírody, na sportoviště, děti do školy, na náměstí, na městský úřad, na nákup do supermarketu a dalších obchodů, do restaurace atd.
     
  4.

Lokalita bude mít po svém dokončení vysokou urbanisticko-architektonickou úroveň - Habitera si pohlídá, aby se v lokalitě nepostavily domy ve stylu tzv. podnikatelského baroka, srubu či jiné nevhodné stavby. Vaše nemovitost tak nebude znehodnocena nevhodnou okolní zástavbou.

     
     
   
Nemovitost v lokalitě Ke Stromečkům = zhodnocení investice
     
 
Jistě budete souhlasit, že veškeré v tomto článku uvedené výhody činí lokalitu výjimečnou a vysoce atraktivní pro bydlení, což je současně záruka zhodnocení Vámi investovaných finančních prostředků do nákupu parcely a výstavby rodinného či řadového domu.