Kontakty

Kanceláře vedení společnosti:
Habitera, a.s.
Na Slatince 3284/1
106 00  Praha 10 - Zahradní Město
Sídlo společnosti:
Habitera, a.s.
Bělehradská 77
120 00  Praha 2

Tel. 777 220 699
Tel. 267 912 111
E-mail: info@habitera.cz

Veškeré podstatné informace o projektu jsou umístěné na těchto webových stránkách, případné telefonické nebo e-mailem zaslané dotazy Vám rádi zodpovíme. Pokud nás však budete chtít navštívit osobně, žádáme Vás o předchozí sjednání schůzky, abychom se Vám mohli dostatečně věnovat.

Jak se k nám dostanete:

Autem - nejlépe po Jižní spojce, ze které Vás ukazatelé navedou na sjezd Strašnice a Zahradní Město (viz mapa). Ze sjezdu budete pokračovat vpravo na Zahradní Město a stoupat do kopce ulicí V Korytech. Po přejetí křižovatky s ulicí Jabloňovou pak při sjezdu z kopce odbočíte do první ulice napravo (ulice Na Slatince), kde jsou postavené nové bytové domy (viz první fotografie). Na začátku této ulice máme na parkovišti vyhrazené parkovací stání pro naše návštěvy. Kanceláře jsou v první budově, přístup do administrativní části je spodním vchodem (viz druhá fotografie). Protože se jedná o relativně novou ulici, není zatím zanesena do všech mapových podkladů a navigací. Pro zadání cílové cesty v tomto případě doporučujeme zadat nejbližší adresu V Korytech 157/27.

MHD - metrem na stanici Strašnická a od metra přímo k nám autobusem č. 188 nebo č. 196. Vystoupíte na zastávce Jesenická a ve směru jízdy autobusu budete pokračovat pěšky cca 100 m.