Řadové domy prodej

Hostivice, Praha - západ

Habitera, a.s. připravila pro lokalitu Ke Stromečkům 7 typů řadových rodinných domů. Jejich výstavba byla zahájena v červnu 2013. Fotografie z výstavby řadových domů zde. Prodej řadových domů bude zahájen koncem října. V ulici Slunečnicová budou postaveny stylově podobné domy FAMILY, IDEÁL a ELEGANT, v ulici Leknínová vzhledově podobné SANDRA a AMADEUS. Každá ulice tak získá svůj osobitý výraz, takže zde nevznikne dojem uniformity. Všechny tyto domy zcela jistě zaujmou důmyslným řešením svých interiérů. U všech řadových domů však dojde ke změně jejich vzhledu, budou vypadat jinak, než jak jsou zde prezentovány, nové vizualizace budou zobrazeny v září. Domy budou mít dle našeho názoru hezčí a modernější architekturu, vnitřní dispozice ale zůstanou zachovány. Domy FAMILY, IDEÁL a ELEGANT získají plnohodnotná podkroví bez zkosených stropů.

Zastavovací plánek celé lokality zde.

Řadové domy jsou dvoupodlažní, tří až pětipokojové, s pečlivostí vypracované ve všech detailech, které svým dispozičním řešením umožní kvalitní a pohodlné rodinné bydlení. Místnosti mají optimální velikost, v domech je dostatek úložného prostoru. Všechny čtyř a pětipokojové domy mají orientaci ke slunci sever-jih, vstup do domu je ze severní strany, zahrada je přístupná z obývacího pokoje orientovaného na jih. Kromě domů Family, které mají parkovací stání na oploceném pozemku před domem, je součástí ostatních domů garáž. Prosvětlení garáží je zajištěno svislým pásem ze sklocementových tvárnic. Všechny domy budou zděné, stavěné z cihel Porotherm, s vlastním plynovým vytápěním.

Typ
Název ŘD
Velikost
Garáž
 Půdorysné
rozměry
 Užitná plocha
+ terasa
 Půdní skladovací
prostor

 Prospekt
ŘD

1
FAMILY
3 + 1
Ne
5,1 x 11,0 m
87 m2
15 m2
2
FAMILY
s podsklepením
3 + 1
Ne
5,1 x 11,0 m
103 m2
15 m2
3
SANDRA 
4 + kk
Ano
6,0 x 13,9 m
118 m2 + 6 m2
 

4
AMADEUS
4 + kk
Ano
7,3 x 13,8 m
130 m2 + 10 m2
 

5
IDEÁL
4 + kk
Ano
6,1 x 13,6 m
117 m2
20 m2

6 ELEGANT
4 + kk
Ano
6,9 x 13,1 m
129 m2
23 m2

7 ELEGANT
krajní
5 + kk
Ano
9,2 x 13,1 m
151 m2 + 5 m2
23 m2

 Pozn.: Užitná plocha domů nezahrnuje výměru půdního skladovacího prostoru.


Ceny řadových domů a jejich rezervace

Zahájení výstavby řadových domů je naplánováno na jaro 2013, uvedené informace jsou proto zatím jenom základní a ceny orientační. Přesné ceny řadových domů budeme znát ve 4. čtvrtletí 2012. Dle našich zkušeností a propočtů předpokládáme, že ceny vč. DPH se budou pohybovat u vnitřních třípokojových domů Family okolo 4 milionů Kč, čtyřpokojových domů v ceně 5 - 6 milionů Kč, a to v závislosti na velikosti domu a pozemku, ceny domů 5+kk budou kolem 7 milionů Kč. Domy Family mají hlubší základy, proto je nabízíme i ve variantě s částečným podsklepením o výměře 16 m2. Tyto domy budou přibližně o 350.000 Kč dražší než domy bez podsklepení.

V současné době je možné si vybraný typ řadového domu nezávazně rezervovat kliknutím na příslušný název domu v předchozí tabulce a vyplněním kontaktních údajů. Zařazení do evidence zájemců Vám bude e-mailem potvrzeno. Vlastní prodej bude zahájen po oficiálním zveřejnění ceníku řadových domů. Před jeho zveřejněním budou evidovaní zájemci o cenách v předstihu informováni, aby si mohli konkrétní dům přednostně zarezervovat. Rezervační smlouvy začneme uzavírat ve 4. čtvrtletí 2012, vlastní smlouvy pak před zahájením výstavby na jaře 2013.

V okrese Praha - západ je soustředěná největší poptávka po parcelách a rodinných domech v  České republice, Hostivice patří k těm nejžádanějším a nejoblíbenějším místům. Přejeme Vám správnou a šťastnou volbu při výběru Vašeho bydlení.

Průhledné a bezpečné financování

K dobrému jménu naší společnosti přispívá i průhledný a zcela bezpečný systém financování, který dává klientům dostatečné záruky po celou dobu výstavby. Ten spočívá v tom, že klient nefinancuje stavbu domu dopředu, ale v závislosti na její rozestavěnosti. Nejdříve zakoupí pozemek, který je následně zapsán do katastru nemovitostí na jeho jméno. To znamená, že od této chvíle se staví již na jeho pozemku. Společně s kupní smlouvou na pozemek uzavírá klient smlouvu na dům. Na základě této smlouvy platí vždy jen zpětně za již dokončené etapy stavby, tedy za hotové části domu. Díky tomuto bezrizikovému způsobu financování má klient své peníze i průběh stavby stále plně pod kontrolou.

Uvedený způsob financování je zároveň velmi příznivý i pro klienty, kteří budou financovat svojí nemovitost z hypotečního úvěru či stavebního spoření.